Ana Sayfa
20 Eylül 2017 ( 473 izlenme )
Reklamlar

Yatmadan Önce Yapmamız Gereken İlginç şeyler....

Bayanlar, kendini daha tazelenmiş hissetmenizi ister misiniz? Yataktan önce rutin değişiklikler yapmak kadar basit de olabilir! Rahatlamak ve yatmadan selâmetle uyumaya hazırlanmak için şu ipuçlarını deneyin!

Yarın için hazır ol

Yarın yapmanız gereken önemli görevleri yazın ya da ertesi gün elbiselerini hazır hale getirerek başlayın. Kendinize küçük hatırlatıcılar yazmak ve önceki gece şeyler hazırlamak, onları yatarken yalan söyleme şansınızı azaltır!

STRETCH!

Gerginleştirmek ve nefesinize odaklanmak için harcanan birkaç dakika vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olabilecek kas akışınızı artırmaya yardımcı olabilir. Germe, gün boyunca doğal olarak oluşan gerilimin azaltılması için iyi olabilir. 

Çay bardağı ye

Vücudunuzu uyku için hazırlarken, kahveyi (ya da içerseniz alkolü) atlamak ve bunun yerine bir fincan çay almak iyi bir fikir olabilir. Kahve bir uyarıcı olduğunu unutmayın, bu yüzden aslında sizi daha fazla uyanık hissettirir. Kahve sadece sıcak bir içki olmaktan öteye gidiyor, kahvede vücudunuzu da etkileyen birçok madde var Akşamları sıcak bir içecek içmek isterseniz papatya veya tutku meyvesi gibi sakinleştirici bir bitki çayı deneyin.

Rahatla

Kim kendi pijama takımına girmeyi sevmez? Onları koyduktan sonra, daha rahat ve rahat hissetmiyorsun değil mi? Uyumaya çalışırken mümkün olduğunca rahat olmasını istiyorsanız, bu yüzden sizi çok sıcak hissettirmeyecek bir şeye koyun; gece yatırırsanız bu da karışık olmayacaktır! 

Gece boyunca cilt bakım rutini yapın 

Yatmaya hazırlanırken cildimi her zaman nemlendiririm, cildin bakımını seviyorum, bu yüzden benim için oldukça rahatlatıcı geliyor! Cilt bakım ürünlerinizin güzel kokuları da yatmadan önce yardımcı olabilecek sakinleştirici bir etkiye sahip olabilir.

Aklını sakinleş 

Bunu nasıl yapıyorsun tamamen sana kalmış, ancak yeterince önerebileceğim bir şey senin elektroniklerini atıyor! Daha önce yazmış olduğum gibi, teknoloji beyninizi aktif tutarak uykuda kalma yeteneğinizi gerçekten etkileyebilir. Bunun yerine bazı hafif meditasyon deneyin veya bunun yerine biraz zaman harcayın. 

Eminim uykuya dalmaktan daha mutlu oluruz, değil mi? Rüzgar almaya zaman ayırmak, daha iyi bir uyku elde etmeyi ve uyanmayı daha mutlu hale getirir. 

Daha iyi uyumaya yatmadan önce daima ne yaptığınız bir şey? Yorumlarda bana bildirin!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Al Sana Bir Erik Dalı Daha ..... Romen Kız Arzunun kıvrak Oyunu... Muhteşem Türkü ve yorum... Dinlemeyen Pişman Olur... Harika Bir KIip.