Ana Sayfa
11 Şubat 2018 ( 455 izlenme )
Reklamlar

Hülya Koçyiğit’ten Cumhurbaşkanı Hakkında.....

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit, verdiği röportajda Türkiye’deki siyasi gündem hakkında konuştu. Koçyiğit, “Bir gün herkes Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takdir edecek” dedi.

Uzun süredir akciğer kanseri tedavisi gören Yeşilçam’ın usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, “Ülkemizde söylenildiği kadar baskı olduğunu düşünmüyorum. Bundan daha açık bir toplum görmedim ben.

Bir kere böylesine bir iletişim çağında yaşarken, sosyal medya hayatımızın bu kadar içindeyken kim kendini baskı altında hissedebilir ki? Kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür. Çok fazla atıp tutuyorlar.” dedi.

“HERKES ERDOĞAN’I TAKDİR EDECEK”

“Yaptıklarından dolayı bir gün herkes Erdoğan’ı takdir edecek. “İyi ki üçüncü havalimanı yapıldı yoksa perişan olacaktık” diyecek herkes. “Kim yaptırdı bunu?” dediklerinde ise Recep Tayyip Erdoğan döneminde yapıldığını anlayacaklar.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

paylaş'mayi unutmayıniz. Arap (Özellikle Suriyeli ) Kadınlar ve..... Sütü Fazla Gelen ineğe bakın ne oldu... SON DAKİKA .... EVLİLİK PROGRAMLARINDA MEĞERSE NE TEZGAHLAR DÖNÜYORMUŞ SİLİNMEDEN İZLE PAYLAŞŞŞ !!