Ana Sayfa
18 Aralık 2017 ( 2533 izlenme )
Reklamlar

Göğsünüze Lahana Koyun 1 Saat Bekletin Ve...

Yapraklar ısınana kadar (yaklaşık 20 dakika) bekleyin ve çıkarın. Ağrınızın azaldığını göreceksiniz. Bu işlemi sabah – akşam tekrar edebilirsiniz.


Emzirme dönemlerinde memelerdeki ağrı bazen çekilmez olur. Memedeki sütün tamamının boşalamaması annelere dayanılmaz saatler yaşatır. Bu acıyı yok etmenin yolu lahana yapraklarından geçiyor. Soğuk su ile yıkadığınız lahana yapraklarının sapını kesin, ortadan ikiye bölün. Sonra sütyeninizin içine, memenizi kavrayacak şekilde yerleştirin. Yapraklar ısınana kadar (yaklaşık 20 dakika) bekleyin ve çıkarın. Ağrınızın azaldığını göreceksiniz. Bu işlemi sabah – akşam tekrar edebilirsiniz.

Tiroid bezi hormonu büyüme, metabolizma ve sindirim sistemi işleyişinde çok önemlidir. Tiroid beziniz normal olarak çalışmıyorsa, lahana yapraklarını boğazınıza sarın. Üzerini bandajlayın. Gece bu şekilde uyuduktan sonra, sabaha lahanaları çıkarın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ağzına Yılan Kaçan Adam Manzara Ve Kızın Sesi Harika Kediye tekme atan kadının İbretlik sonu! sence Hangisi Anne Hangisi Kız ...